Referent/ka správy majetku - odborní pracovníci v oblasti umění a kultury jinde neuvedení, Pardubice

Kultura a sport / Referent/ka správy majetku - odborní pracovníci v oblasti umění a kultury jinde neuvedení

Společnost Krajská knihovna v Pardubicích

Místo pracoviště Pernštýnské náměstí 77, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 19 730 - 28 920 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka správy majetku - odborní pracovníci v oblasti umění a kultury jinde neuvedení (Pernštýnské náměstí 77, Pardubice)

Nástup dle dohody.
Náplň práce:
- údržba a správa budov, technických zařízení (vzduchotechnika, plynové kotle, topný systém, EPS, EZS apod.)
- zajištění pravidelných kontrol a revizi daného technického zařízení nebo systému
- aktivní účast na projektech spojených s rekonstrukcí budov a technických systémů (včetně poptávkových a výběrových řízení)
- příprava plánu oprav a údržby
- kontrola dodržování časových harmonogramů
- zajišťování provozních návazností
- řešení havarijních a krizových stavů
- drobné zednické, lakýrnické a elektrikářské práce (např. opravy výmaleb interiéru, nátěry oken, opravy a výměna obkladů a dlažeb, výměna vodovodních baterií, výměna dveřního kování a zámkových vložek, výměna zářivek a jiných zdrojů osvětlení, …) včetně asistence odborníkům na tyto druhy pracovní činnosti
-pomoc s kontrolou a dodržováním BOZP a PO v organizaci
Požadavky:
- SŠ/SOU technického zaměření, zejména stavebního
- předchozí praxe na obdobné pozici minimálně 5 let
- znalost čtení technické a projektové dokumentace
- znalost stavebního zákona výhodou
- aktivní přístup k řešení problémů
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- manuální zručnost
Nabízíme:
- zajímavou prácí ve veřejné knihovně, příjemné pracovní prostředí,
- jistota seriózního zaměstnavatele a dlouhodobá pracovní perspektiva,
- benefity pro zaměstnance (zdravotní volno)
- možnost dalšího odborného vzdělávání,
Formální náležitosti:
Strukturovaný profesní životopis zasílejte na e-mailovou adresu.
Upozorňujeme, že ke zpracování vašich osobních údajů a zařazení vaší žádosti do výběrového řízení je nezbytné zaslat text Souhlasu se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. v následujícím znění: "Prohlašuji, že v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasím se zpracováním svých osobních údajů uvedených v této přihlášce a jejích přílohách, které tímto poskytuji na dobu jednoho roku Krajské knihovně v Pardubicích, příspěvkové organizaci Pardubického kraje, pro jejich další zpracování za účelem výběru vhodného kandidáta/kandidátky na obsazení vypisované pracovní pozice."
Přihlášky, které nebudou splňovat uvedené požadavky, nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Informace o společnosti Krajská knihovna v Pardubicích

Krajská knihovna v Pardubicích
Pernštýnské náměstí 77
Pardubice
53002
IČO: 85219
aktualizováno před více než 2 roky