Referent společné státní správy a samosprávy - analyticko-právní oddělení - odborní administrativní pracovníci v právní oblasti, Zlín

Právo, Administrativa / Referent společné státní správy a samosprávy - analyticko-právní oddělení - odborní administrativní pracovníci v právní oblasti

Společnost Krajské ředitelství policie Zlínského kraje

Místo pracoviště J. A. Bati 5637, Zlín
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 27 250 - 40 120 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent společné státní správy a samosprávy - analyticko-právní oddělení - odborní administrativní pracovníci v právní oblasti (J. A. Bati 5637, Zlín)

Nástup dle dohody

Náplň práce a pracovní zařazení:
-zajímavá různorodá práce právního zaměření
-právní podpora činnosti organizace
-úkony správního, občanského a pracovního práva
-tvorba smluv, interních aktů řízení
-příprava stanovisek, právních výkladů
-vedení správního řízení, činnost odvolacího orgánu
-zastupování před soudy a správními úřady
-pracovní poměr, 12. platová třída (tarifní plat, zvláštní příplatek, po uplynutí zkušební doby osobní ohodnocení)

Požadujeme:
-vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právního zaměření - absolvent právnické fakulty
-spolehlivost, svědomitost, odpovědnost, pečlivost, schopnost samostatné i týmové práce, aktivní přístup k řešení problémů
-všeobecný právní přehled
-uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
V případě zájmu zašlete strukturovaný profesní životopis na email:

Zaměstnanecké výhody: práce v příjemném pracovním prostředí stabilní organizace, 5 týdnů dovolené, 5 dnů pracovního volna z důvodu zdravotní indispozice, příspěvek na stravování, zaměstnanecké výhody (příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na masáže/posilovnu/bazén/saunu)

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Krajské ředitelství policie Zlínského kraje

Krajské ředitelství policie Zlínského kraje
J. A. Bati 5637
Zlín
76001
IČO: 72052767
aktualizováno před 12 měsíci