Referenti - odbor azylové a migrační politiky - odborní pracovníci zahraničních vztahů a služeb, vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje, Zlín

Administrativa / Referenti - odbor azylové a migrační politiky - odborní pracovníci zahraničních vztahů a služeb, vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje

Společnost Ministerstvo vnitra

Místo pracoviště Pod Vrškem 5360, Zlín
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 21 730 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referenti - odbor azylové a migrační politiky - odborní pracovníci zahraničních vztahů a služeb, vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje (Pod Vrškem 5360, Zlín)

Náplň práce:
- přepážkový pracovník v Oddělení pobytu cizinců Zlínský kraj; činnosti související s agendou trvalých, dlouhodobých a přechodných pobytů cizinců dle zák. č. 326/1999 Sb.; komunikace s orgány státní správy.
- výkon činnosti úřední osoby při kontaktu s klientem.

Místo výkonu práce: Zlín
Kvalifikační požadavky: úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
Další předpoklady:
- schopnost samostatné i týmové práce, schopnost samostatného logického, analytického
a systematického myšlení, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů, psychická odolnost.
- velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Outlook),
- trestní a morální bezúhonnost,
- znalost správního řízení, zák. č. 500/2004 Sb., správního řádu a zák. č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR, výhodou.
- pracovní místo není vhodné pro OZZ/ OZP
- znalost AJ, RU výhodou
- státní občanství ČR podmínkou.
Nabízíme:
- pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s následnou možností přestupu do služebního poměru dle zák. č. 234/2014 Sb. na dobu neurčitou.
- nástup možný dle dohody (nejlépe od 1. května 2021)
- podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, je pracovní místo zařazeno v 9. platové třídě. Na pracovním místě je přiznán rizikový příplatek, dále po zapracování možný osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.
- zaměstnanecké benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dnů "sick days", pružná pracovní doba.
- možnost odborného růstu
Požadované doklady:
- strukturovaný životopis,
- před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.

Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat nejpozději do 30.04.2022 na e-mailovou adresu v předmětu uveďte "výběrové řízení". Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Informace o společnosti Ministerstvo vnitra

Ministerstvo vnitra
Pod Vrškem 5360
Zlín
76001
IČO: 7064
aktualizováno před téměř 2 roky