Referenti vztahů k veřejnosti (tzv. marketéři) - specialisté pro styk s veřejností, Aš

Obchod a cestovní ruch, Kultura a sport / Referenti vztahů k veřejnosti (tzv. marketéři) - specialisté pro styk s veřejností

Společnost Město Aš

Místo pracoviště Kamenná 473, Aš
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 24 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referenti vztahů k veřejnosti (tzv. marketéři) - specialisté pro styk s veřejností (Kamenná 473, Aš)

Tajemník Městského úřadu Aš Ing. Václav Stašek vyhlašuje podle § 7 odst. 1 písmeno b) bod 3 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územně samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění, v ý b ě r o v é ř í z e n í na obsazení pracovního místa.

Referent/ka vztahů k veřejnosti (tzv.marketér/ka)
Platové zařazení: 9. platová třída
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, 3 dny sick days, stravné poskytované formou stravenek, příspěvek na dopravu dle platné směrnice
Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Popis pozice:
- plánování a nastavování PR kampaní
- vytváření a realizace projektů a programů informování a prezentace činnosti úřadu ve vztahu k veřejnosti
- komunikace s novináři
- příprava tiskových zpráv a dalších tiskových materiálů
- zajištění chodu sociálních sítí (Facebook, Instagram, Twitter)
- spolupráce na přípravě marketingové strategie, content plánu a obsahu
- příprava komunikační kampaně
- report výsledků a aktivit
- odpovědnost za svěřené kampaně
- aktivní účast na poradách orgánů města.

Požadujeme:
- věk alespoň 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- aktivní řidič/ka, řidičský průkaz sk. B
- státní občan ČR, případně cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR
- středoškolské vzdělání s maturitou
- přesnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
- dobrý slovní i písemný projev
- společenské vystupování
- odolnost vůči stresu
- pokročilá znalost práce na PC a s informačními zdroji
- zkušenost se správou sociálních sítí
- znalost anglického nebo německého jazyka.

Výhodou:
- praxe v oboru PR/komunikace/marketing
- znalost problematiky regionálního rozvoje v podmínkách ČR
- praxe ve státní správě nebo samosprávě.

Podat písemnou přihlášku, v níž se uvede:
- jméno, příjmení, titul
- datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu
- číslo občanského průkazu nebo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního příslušníka, datum a podpis uchazeče/čky.

K přihlášce se připojí:
- životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- vlastní úvaha o tom, jak by měl marketing města fungovat v rozsahu 1x A4 (zhodnocení dosavadní propagace činnosti města a návrh na zlepšení).

Lhůta pro podání přihlášky: 28. 2. 2023.

Možnost nástupu: ihned nebo dohodou.

Místo a způsob podání přihlášky:
- osobně na podatelně MěÚ Aš nebo písemně na adresu Městský úřad Aš, Kamenná 52, 352 01 Aš - k rukám Ing. Václava Staška, tajemníka úřadu (na obálku napište "VŘ RVV", "NEOTVÍRAT").

Nebude- li přihláška splňovat stanovené náležitosti, nebo k ní nebudou připojeny výše uvedené doklady, může být zájemce vyzván, aby je v přiměřené lhůtě doplnil.

Bližší informace podá Ing. Václav Stašek, tajemník, tel. č. 778761358, e-mail:

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu či nevybrat žádného z přihlášených uchazečů/uchazeček.

Informace o společnosti Město Aš

Město Aš
Kamenná 473

35201
IČO: 253901
aktualizováno před asi rokem