Řezníci uzenáři - operátoři ve výrobě - řezníci a uzenáři, Držovice

Výroba a provoz / Řezníci uzenáři - operátoři ve výrobě - řezníci a uzenáři

Společnost MAKOVEC a.s.

Místo pracoviště Za Olomouckou 487, Držovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řezníci uzenáři - operátoři ve výrobě - řezníci a uzenáři (Za Olomouckou 487, Držovice)

Kontaktní osoba Bartošek Stanislav, tel. 777 713 733, e-mail:
Pracovní doba: Po-Pá 5:30-14:00, 14:00-22:00
Požadujeme: dobrý zdravotní stav (práce v chladu do 12ti stupňů nebo teplý provoz nad 22 stupňů), odpovědnost, samostatnost, flexibility
Náplň práce: výroba uzenin
Nabízíme: stabilní práce ve výborném kolektivu, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, jídelní kupóny (stravenky) za 192,- plně hrazené zaměstnavatelem za odpracovaný den.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti MAKOVEC a.s.

MAKOVEC a.s.
Za Olomouckou 487
Držovice
79607
IČO: 46903631
aktualizováno před asi rokem