Řidič "c+e" - montážní pracovník/ce - řidiči tahačů, Slavkov pod Hostýnem

Doprava / Řidič "c+e" - montážní pracovník/ce - řidiči tahačů

Společnost UNAR s.r.o.

Místo pracoviště Slavkov pod Hostýnem 195, Slavkov pod Hostýnem
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 170 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič "c+e" - montážní pracovník/ce - řidiči tahačů (Slavkov pod Hostýnem 195, Slavkov pod Hostýnem)

pracoviště Slavkov pod Hostýnem
- Náplň práce: jízdy po ČR - občas i zahraničí, montáž výrobků u zákazníků, montážní, přípravné práce ve firmě
- ŘP sk. C+E - aktivní řidič, zkušenosti s řízením, samostatnost, flexibilita, trpělivost, komunikační schopnosti
- nástupní hrubá mzda 30.000,- Kč po zapracování 36.000 Kč/měsíc, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Informace o společnosti UNAR s.r.o.

UNAR s.r.o.
Slavkov pod Hostýnem 195
Slavkov pod Hostýnem
76861
IČO: 29192510
www.unar.cz
aktualizováno před 5 měsíci