Řidič "c" - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Břest

Doprava / Řidič "c" - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost ERMONTA s.r.o.

Místo pracoviště Břest 79, Břest
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič "c" - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Břest 79, Břest)

Pracoviště Břest - dle zakázek
- Náplň práce: rozvoz materiálu při realizaci výstavby energetických sítí
- Požadavky: praxe v řízení výhodou, ŘP sk. C, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost
- Benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, firemní mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, 13. plat, profesní rozvoj, denní návrat domů
- kontakt telefonicky Po-Pá (7:30 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Informace o společnosti ERMONTA s.r.o.

ERMONTA s.r.o.
Břest 79
Břest
76823
IČO: 25531735
aktualizováno před asi rokem