Řidič/ka mkd – přeprava automobilů - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Zábřeh

Doprava / Řidič/ka mkd – přeprava automobilů - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost Autoslužby Danex CZ, s. r. o.

Místo pracoviště Oborník 2050, Zábřeh
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 55 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka mkd – přeprava automobilů - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (Oborník 2050, Zábřeh)

Pracovní náplň: přeprava automobilů mezi státy EU a po ČR. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, kartu do digitálního tachografu, časovou flexibilitu, praxe v MKD. Nabízíme: velmi dobré platové podmínky, zaučení, stabilní práce. Nepravidelná pracovní doba dle domluvy. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Informace o společnosti Autoslužby Danex CZ, s. r. o.

Autoslužby Danex CZ, s. r. o.
Oborník 2050
Zábřeh
78901
IČO: 26853400
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Řidič/ka mkd – přeprava automobilů - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Oborník 2050 2050
Zábřeh