Řidič (- ka) nákladního automobilu pro čr - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Rýmařov

Doprava / Řidič (- ka) nákladního automobilu pro čr - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost EKOTRANSPORT, s.r.o.

Místo pracoviště třída Hrdinů 1327, Rýmařov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič (- ka) nákladního automobilu pro čr - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (třída Hrdinů 1327, Rýmařov)

Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu (kolegyni) na pozici:

Řidič(-ka) nákladního automobilu pro ČR

náplň práce:
- dle objednávek rozváží zákazníkům polystyrén a stavební profily po ČR,
- začátek a konec směny v Rýmařově, přespání na cestách v průměru jen 1 x týdně,

požadujeme:
- ŘP sk. C+E, profesní průkaz a digitální kartu řidiče
- zdravotní způsobilost, psychotesty a trestní bezúhonnost
- samostatnost a odpovědný přístup

nabízíme:
- zaměstnání na plný pracovní úvazek
- 1 směnný provoz a volné víkendy
- pracovní smlouva na dobu určitou s nástupem možným ihned
- platové ohodnocení minimálně od 35.000,-Kč/měs , + prémie za spotřebu, za docházku, za spaní na cestách
- další navyšování mzdy dle schopností a dovedností zaměstnance
- 25 dní dovolené, stravenkový paušál
- moderní vozový park (vozy DAF a MAN),

Životopis posílejte na e-mail: tel.: 725 220 004
Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Bližší informace o pracovním místě p. Čamek tel.: 778 782 501
A : 13.1.2023

Informace o společnosti EKOTRANSPORT, s.r.o.

EKOTRANSPORT, s.r.o.
třída Hrdinů 1327
Rýmařov
79501
IČO: 24733032
aktualizováno před asi rokem