Řidič/ka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Chyšky

Doprava / Řidič/ka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost Pekařství Chyšky s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Chyšky 29, Chyšky
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 15 000 - 18 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Chyšky 29, Chyšky)

ZKRÁCENÝ ÚVAZEK, DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI NEBO DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE
Náplň práce: ranní rozvoz pečiva, vhodné jako přivýdělek.
Požadavky: řidičské oprávnění sk.B, zodpovědnost, flexibilita, dobrý zdravotní stav.
Pracovní doba PO-PÁ od od 3:00 - do cca 7:00h, SO střídavě po 14 dnech.
Nabízíme: prémie, stravné, sleva na pečivo.
První kontakt: Janda Petr, tel.: 724 582 424 (ve všední dny 9.00 - 13.00 hod.), e-mail:

Informace o společnosti Pekařství Chyšky s.r.o.

Pekařství Chyšky s.r.o.
Chyšky 29
Chyšky
39853
IČO: 40755622
aktualizováno před 9 měsíci