Řidič/ka rozvážkového vozidla + výroba - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Letohrad

Doprava / Řidič/ka rozvážkového vozidla + výroba - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost BEAS, a.s.

Místo pracoviště Na Kopečku 482, Letohrad
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka rozvážkového vozidla + výroba - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Na Kopečku 482, Letohrad)

NÁSTUP DLE DOHODY
NÁPLŇ PRÁCE:
- přebírání expedovaného zboží
- rozvoz zboží odběratelům dle dodacích listů
- evidence vratných obalů (pekařských přepravek)
- péče o svěřené vozidlo
- sběr a rozvoz účetních dokladů
- pracovní doba od 2:30
- pondělí až pátek + občas sobota
- výpomoc ve výrobě dle potřeby
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz skupiny B
- manuální zručnost, zodpovědnost
- fyzická zdatnost, práce částečně v noci
- předešlé zkušenosti s rozvážkou zboží výhodou
- samostatnost
NABÍZÍME:
- platové podmínky od 26 300 Kč
- stravenkový paušál, roční odměny a další benefity
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
KONTAKT: strukturovaný životopis prosím zašlete na emailovou adresu

Informace o společnosti BEAS, a.s.

BEAS, a.s.
Na Kopečku 482
Letohrad
56151
IČO: 15061205
aktualizováno před více než rokem