Řidič/ka malého vláčku/řidič vzv - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci, Písek

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Řidič/ka malého vláčku/řidič vzv - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Společnost Faurecia Components Písek, s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 466, Písek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka malého vláčku/řidič vzv - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci (Průmyslová 466, Písek)

CIZ
Náplň práce: řízení malého vláčku nebo VZV, vykonává práci v logistice dle instrukcí nadřízeného za účelem plynulého zásobování výroby
Pracovní doba: třísměnný provoz
Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost.
Nabízíme:
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení zaměstnance, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, náborový příspěvek 8 000 Kč.
První kontakt: Vokurková Anna, tel.: 725 610 725, e-mail:

Informace o společnosti Faurecia Components Písek, s.r.o.

Faurecia Components Písek, s.r.o.
Průmyslová 466
Písek
39701
IČO: 26105314
aktualizováno před 24 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič/ka malého vláčku/řidič vzv - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Další pracovní nabídky v okrese Písek v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava

Všechny pracovní inzeráty v okrese Písek v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava