Řidič nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Vysoké Mýto

Doprava / Řidič nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost Šmídl s.r.o.

Místo pracoviště Voštice 931, Vysoké Mýto
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 560 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (Voštice 931, Vysoké Mýto)

PRACOVNÍ NÁPLŇ: mezinárodní kamionová doprava - jízdy po EU
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C+E
NABÍZÍME: mzda + diety
KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 8.00 - 14.00) nebo email

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Informace o společnosti Šmídl s.r.o.

Šmídl s.r.o.
Voštice 931
Vysoké Mýto
56601
IČO: 26009030
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Řidič nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Voštice 931 931
Vysoké Mýto