Řidič / řidička vzv - řidiči vysokozdvižných vozíků, Solnice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Řidič / řidička vzv - řidiči vysokozdvižných vozíků

Společnost Wotan Forest, a.s.

Místo pracoviště Kvasinská 297, Solnice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič / řidička vzv - řidiči vysokozdvižných vozíků (Kvasinská 297, Solnice)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- platné oprávnění na obsluhu VZV a praxe výhodou
- pečlivost a samostatnost
- fyzická zdatnost - manipulace s těžšími břemeny.
Náplň práce:
- manipulace se zbožím ve skladu
- nakládka a vykládka nákladních aut
- zajišťování základní údržby a provozu VZV.

Informace o společnosti Wotan Forest, a.s.

Wotan Forest, a.s.
Kvasinská 297
Solnice
51701
IČO: 26060701
aktualizováno před asi rokem

Další pracovní nabídky v okrese Rychnov nad Kněžnou v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Rychnov nad Kněžnou v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz