Řidič sk. c+e s profesním průkazem - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel,

Doprava / Řidič sk. c+e s profesním průkazem - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost WC Servis s.r.o.

Místo pracoviště WC Servis s.r.o._
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 40 000 - 55 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič sk. c+e s profesním průkazem - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (WC Servis s.r.o._)

Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk. C+E s profesním průkazem.
Náplň práce: pravidelné čištění a sanitace mobilních toalet, převoz a instalace mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále obsluha svěřeného servisního vozidla.
Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C+E, profesní průkaz, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.
Nabízíme: zajímavé odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní rozrůstající se české společnosti, motivační bonusy dle odvedené práce, mobilní služební telefon a další benefity.
Kontakt: telefonicky (nechodit na pracoviště), e-mailem.

Informace o společnosti WC Servis s.r.o.

WC Servis s.r.o.

IČO: 24794503
aktualizováno před 4 měsíci