Řidiči logistiky - řidiči ostatních skladovacích vozíků, Dobříš

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Řidiči logistiky - řidiči ostatních skladovacích vozíků

Společnost Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Místo pracoviště Dobříš
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči logistiky - řidiči ostatních skladovacích vozíků (Dobříš)

Pozice: řidiči logistiky II
OC
Náplň práce: manipuluje a přeskládává materiál a komponenty pomocí manipulační techniky (retruck, VNA, nákladní vůz) tak, aby materiál a komponenty byly na správném místě a včas pro další operace
Požadujeme
- pečlivost, spolehlivost a dochvilnost
- praxi v řízení vzv (platné oprávnění na řízení VZV není podmínkou)
- ochotu pracovat ve směnném provozu
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Nástup možný ihned. Mzda: 19 000,- Kč
Kontakt: Schneiderová Tereza, tel.: 722 169 521, e-mail:
První kontakt telefonicky nebo emailem.
Místo výkonu práce: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., provoz Dobříš
- obec: Dobříš

Informace o společnosti Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Dobříš

IČO: 26489201
aktualizováno před asi 2 roky