Řidiči mezinárodní dopravy skupina c+e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Praha

Doprava / Řidiči mezinárodní dopravy skupina c+e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost Hegelmann Transporte s.r.o.

Místo pracoviště Rohanské nábřeží 693, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči mezinárodní dopravy skupina c+e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (Rohanské nábřeží 693, Praha)

Náplň práce
- Rozvoz zboží je v různých časových cyklech ve státech EU
- Max. doba je cca 2 měsíce mimo domov
- Nové kamiony EURO 6 (MAN, MB, DAF)
Požadujeme
- komunikativní znalost RU + CZ/EN/DE
- průkaz ADR (kód 95 výhodou)
- zkušenost výhodou
- ZODPOVĚDNOST
nástupný plat dle zkušenosti ucházeče

Informace o společnosti Hegelmann Transporte s.r.o.

Hegelmann Transporte s.r.o.
Rohanské nábřeží 693
Praha
18600
IČO: 6069771
aktualizováno před asi 2 roky