Řidiči mkd - řidiči tahačů, Teplice

Doprava / Řidiči mkd - řidiči tahačů

Společnost DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.

Místo pracoviště Nákladní 3237, Teplice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 300 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči mkd - řidiči tahačů (Nákladní 3237, Teplice)

Požadavky: řidičský průkaz sk. C + E, platný profesní průkaz, platné školení řidičů, platné psychologické vyšetření
Náplň práce: jízdy po EU
Nabízíme: základní měsíční mzda 19 700 Kč hrubého + měsíční prémie + diety dle zařazení
Hlásit se osobně, telefonicky Po až Pá v době 8:00 - 16:00 hod.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Informace o společnosti DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.

DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
Nákladní 3237
Teplice
41501
IČO: 25202201
aktualizováno před 20 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidiči mkd - řidiči tahačů

Nákladní 3237 3237
Teplice