Řidiči nákladních automobilů - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Nový Jičín

Doprava / Řidiči nákladních automobilů - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost LXM Group a. s.

Místo pracoviště Nový Jičín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči nákladních automobilů - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Nový Jičín)

z: 21.01.2022 a: 10.06.2022
Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B, C, E
- profesní průkaz
- spolehlivost, zodpovědnost
- fyzická odolnost
- trestní bezúhonost

Náplň práce:
Řidič nákladního vozdila ve stavebnictví. Údržba svěřeného stroje.

Nabízíme:
- práci v blízkosti domova
- stabilitu prostředí
- zaměstnanecké benefity
- odborná školení
- práce v MSK

Zaměstnanecké výhody: stravné, náborový příspěvěk, služební byt za zvýhodněnou cenu

Kontakt: LL.M. Kuběnová Zuzana Ing. Mgr., telefonicky Po - Pá od 8:00 do 15:00 hod. na č.: 604 191 929, e-mail:

Informace o společnosti LXM Group a. s.

LXM Group a. s.

Nový Jičín

IČO: 25849832
aktualizováno před téměř 2 roky