Rozpočtář-ka/přípravář-ka - rozpočtáři specialisté, Zlín

Finance, Administrativa / Rozpočtář-ka/přípravář-ka - rozpočtáři specialisté

Společnost PURLIVE, spol. s r.o.

Místo pracoviště Rybníky VII 5547, Zlín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Rozpočtář-ka/přípravář-ka - rozpočtáři specialisté (Rybníky VII 5547, Zlín)

Místo výkonu práce: ČR
Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání stavebního směru
- Praxe v oboru na podobné pozici
Znalost práce na PC
- Časovou flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
- Uživatelskou znalost kancelářského balíku MS OFFICE
- ŘP sk. B
Náplň práce:
- Zpracování cenových nabídek, kalkulace, rozpočty
- Výpis výběrového řízení na dodavatele materiálu
- Výběr nejvhodnějších dodavatelů
- Tvorba rozpočtů staveb
- Spolupráce se stavbyvedoucím
- Spolupráce s projekcí
- Konzultace s investorem
Výhodou:
- Znalost BUILDpower
- Zkušenosti s dřevostavbami
Nabízíme Vám:
- Zázemí stabilní výrobní a stavební české firmy
- Zajímavou odbornou práci v dynamickém a mladém kolektivu
- Motivující ohodnocení, možnost vzdělávání
Zaměstnanecké výhody: služební telefon, příspěvek na stravování, roční odměny, věrnostní finanční bonus.

Informace o společnosti PURLIVE, spol. s r.o.

PURLIVE, spol. s r.o.
Rybníky VII 5547
Zlín
76001
IČO: 2629712
aktualizováno před více než 2 roky