Rozpočtář/rozpočtářka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu, Teplice

Stavebnictví / Rozpočtář/rozpočtářka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Společnost INSTAS Melíšek s.r.o.

Místo pracoviště Hornická 973, Teplice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Rozpočtář/rozpočtářka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu (Hornická 973, Teplice)

NÁSTUP MOŽNÝ PO DOHODĚ IHNED
Uvedena základní mzda, ke které je poskytována pohyblivá složka.
Pracovní doba 7:00 - 15:00 hod.
NÁPLŇ PRÁCE:
rozpočty, zajišťování povolení na úřadech, možnost správy vozového parku, atd.
POŽADUJEME:
SOU A VYŠŠÍ VZDĚLÁNÍ TECHNICKÉHO zaměření nebo technické myšlení.
Znalost práce v programu Calida (rozpočty) výhodou.
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky.

Informace o společnosti INSTAS Melíšek s.r.o.

INSTAS Melíšek s.r.o.
Hornická 973
Teplice
41501
IČO: 25047299
aktualizováno před asi 2 roky