Rozvozce/rozvozkyně - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Jihlava

Doprava / Rozvozce/rozvozkyně - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost TURBO PIZZA, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Masarykovo náměstí 1192, Jihlava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Rozvozce/rozvozkyně - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Masarykovo náměstí 1192, Jihlava)

Do oblíbené provozovny v Jihlavě přijmeme nové kolegy
Náplň práce:
- rozvážení pro pizzerii
Požadujeme:
- příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost Jihlavy a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost
Nabízíme:
- zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy

První kontakt telefonicky nebo emailem a v předmětu emailu uvádějte pozici ROZVOZ.

Informace o společnosti TURBO PIZZA, s.r.o.

TURBO PIZZA, s.r.o.
Masarykovo náměstí 1192
Jihlava
58601
IČO: 3643395
aktualizováno před více než rokem