Samostatná kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Chrudim

Obchod a cestovní ruch / Samostatná kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim

Místo pracoviště Poděbradova 842, Chrudim
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 11 550 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Samostatná kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Poděbradova 842, Chrudim)

Místo výkonu práce: Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: samostatná kuchařka
POŽADAVKY: Pracovní doba pondělí až čtvrtek od 13 do 19 hodin.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Sleva na stravování, výhodný telefonní tarif, vitamíny, osobní příplatek po 3 měsících

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Informace o společnosti Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim

Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
Poděbradova 842
Chrudim
53701
IČO: 75075920
aktualizováno před asi 2 roky