Sanitární pracovník/pracovnice - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů, Držovice

Výroba a provoz, Služby / Sanitární pracovník/pracovnice - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Společnost MAKOVEC a.s.

Místo pracoviště Za Olomouckou 487, Držovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sanitární pracovník/pracovnice - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů (Za Olomouckou 487, Držovice)

Kontaktní osoba Bartošek Stanislav, tel.: 777 713 733, e-mail:
Pracovní doba: Po-Pá 5:30-14:00, 14:00-22:00
Požadavky: dobrý zdravotní stav bez omezení, odpovědnost, samostatnost, flexibilita
Náplň práce: úklid výrobních prostor (bourárna, chladírny + ostatní části provozu) a obsluha myčky přepravek, umývání udírenských forem. Práce fyzicky náročná a výrazně odlišná od běžného úklidu kanceláří a podobných prostor.
Nabízíme: stabilní práce ve výborném kolektivu, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 192 Kč za každý odpracovaný den

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti MAKOVEC a.s.

MAKOVEC a.s.
Za Olomouckou 487
Držovice
79607
IČO: 46903631
aktualizováno před asi rokem