Seřizovač/ka cnc strojů, obsluha cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Týn nad Vltavou

Výroba a provoz / Seřizovač/ka cnc strojů, obsluha cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost RICHMONT - CZ a.s.

Místo pracoviště Průmyslová 646, Týn nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač/ka cnc strojů, obsluha cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Průmyslová 646, Týn nad Vltavou)

Místo výkonu práce: Týn nad Vltavou.
Náplň práce: správné seřízení CNC strojů (frézka nebo soustruh) dle výrobních požadavků, programování v systémech Fanuc a Heidenhain, kovoobrábění, kontrolní měření, čtení výkresové dokumentace.
Požadujeme: technické vzdělání (možné nahradit zkušenostmi v příbuzném oboru, technickým myšlením), praxi na obdobné pozici, znalost čtení technických výkresů, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup.
Nabízíme: profesní růst, zázemí stabilní společnosti, zajímavou tvůrčí práci na moderních strojích, závodní stravování, dobrý kolektiv.
Mzdové rozpětí: od 25.000 do 50.000 Kč měsíc (dle zkušeností).
Doba zaměstnání: dle dohody.
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti RICHMONT - CZ a.s.

RICHMONT - CZ a.s.
Průmyslová 646
Týn nad Vltavou

IČO: 26045010
www.richmont.cz
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Seřizovač/ka cnc strojů, obsluha cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů