Seřizovač/ka - lisař - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení, Šumperk

Výroba a provoz / Seřizovač/ka - lisař - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Společnost Dormer Pramet s.r.o.

Místo pracoviště Uničovská 905, Šumperk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač/ka - lisař - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení (Uničovská 905, Šumperk)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha automatických lisů
- spolupráce s dalšími pracovníky týmu Lisovny

NABÍZÍME VÁM:
- možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti
- technické vybavení a zaškolení
- vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
- možnost využití profesních vědomostí, odborný rozvoj a kariérní růst
- mzdové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly

POŽADAVKY NA VÁS:
- střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru
- praxe v oboru výhodou
- znalost práce s PC
- ochota pracovat v nepřetržitém pracovním režimu

Prac. doba 6-18.00 a 18-6.00. Nástup ihned, případně dle vzájemné domluvy. Smlouva na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou. Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti Dormer Pramet s.r.o.

Dormer Pramet s.r.o.
Uničovská 905
Šumperk
78701
IČO: 25782983
aktualizováno před více než rokem