Seřizovač/ka pětiosých brusek - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Šumperk

Výroba a provoz / Seřizovač/ka pětiosých brusek - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost Dormer Pramet s.r.o.

Místo pracoviště Uničovská 905, Šumperk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač/ka pětiosých brusek - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Uničovská 905, Šumperk)

NÁPLŇ PRÁCE ZAHRNUJE:
- seřizování CNC pětiosých brusek na úseku Přebrušovací centrum
- měření na Walter Heliscale a Walter Helicheck
- přebrušování osových nástrojů - monolitní frézy a vrtáky
- možnost odborného zaškolení obsluhy CNC brusek a měřící techniky v Německu
- spolupráce s kolegy Přebrušovacího centra a z dalších úseků

POŽADAVKY NA VÁS:
- SŠ vzdělání technického směru - nejlépe strojírenské obory
- uvítáme praxi s obsluhou a seřizováním brusek, případnou zkušenost s rotačními nástroji
- využijete znalost PC - MS Office na uživatelské úrovni
- znalost anglického jazyka je pro Vás výhodou
- oceníme Vaši samostatnost, prostorovou představivost, pečlivost a otevřenost k dalšímu vzdělávání

NABÍZÍME VÁM:
- možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti
- technické vybavení a zaškolení
- mzdové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly (např. 25 dní dovolené, 3 dny na regeneraci, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších)
Prac. doba 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22.00-6.00 hod.Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti Dormer Pramet s.r.o.

Dormer Pramet s.r.o.
Uničovská 905
Šumperk
78701
IČO: 25782983
aktualizováno před více než rokem