Seřizovač - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Jiřice

Výroba a provoz / Seřizovač - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost HOEKO - Automotive s.r.o.

Místo pracoviště Jiřice 251, Jiřice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Jiřice 251, Jiřice)

Náplň práce: nastavení a seřizení strojů a zařízení, kontrola a zlepšování provozuschopnosti strojního zařízení, údržba strojů a výrobního zařízení (lisy, brusky, dopravníky aj.). Mechanická údržba, hydrauliky, pneumatiky. Hledání problémů, návrhy řešení, prevence. Výběr, použití a níásledné objednávání náhradních dílů, záznamy do dokumentace oprav, opravy menšího rozsahu.

Požadujeme: SŠ strojírenského zaměření/ vyučen v oboru nástrojař, mechanik. Čtení výkresové dokumentace, znalosti problematiky vstřikování plastů, soustružení a frézování, svářečský a jeřábnický průkaz výhodou.

Nabízíme: motivující mzda včetně bonusu za výkon, možnost zaškolení, placené volno nad rámec zákonné dovolené.

Informace o společnosti HOEKO - Automotive s.r.o.

HOEKO - Automotive s.r.o.
Jiřice 251
Jiřice
39601
IČO: 28063333
aktualizováno před 7 měsíci