Seřizovač/seřizovačka pro pájecí a osazovací automaty - montážní dělníci mechanických zařízení, Lovosice

Výroba a provoz / Seřizovač/seřizovačka pro pájecí a osazovací automaty - montážní dělníci mechanických zařízení

Společnost TRCZ s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 1165, Lovosice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač/seřizovačka pro pájecí a osazovací automaty - montážní dělníci mechanických zařízení (Průmyslová 1165, Lovosice)

NÁPLŇ PRÁCE:
o zodpovídá za výrobu na pájecích a osazovacích automatech v požadovaném množství a kvalitě
o obsluhuje výrobní zařízení (doplňování materiálu, řešení abnormalit)
o zodpovídá za pravidelnou a periodickou údržbu strojů, čistotu pracoviště a strojů

POŽADUJEME:
o SOU - vyučen, elektrotechnický obor - výhodou
o základní znalost technické dokumentace
o manuální zručnost
o pečlivost, všímavost
o ochotu učit se nové věci

NABÍZÍME:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky v pracovní dny mezi 8.00 -16.00 hod.

Informace o společnosti TRCZ s.r.o.

TRCZ s.r.o.
Průmyslová 1165
Lovosice
41002
IČO: 26486059
aktualizováno před 5 měsíci