Seřizovač strojů (thermoform, extruder) - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Liberec

Výroba a provoz / Seřizovač strojů (thermoform, extruder) - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost Faerch Liberec s.r.o.

Místo pracoviště Techniků 535, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač strojů (thermoform, extruder) - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Techniků 535, Liberec)

Pracovní náplň:
Práce v příjemném kolektivu v čistém prostředí
Seřizování thermoformovacích nebo extruderových strojů
Výměna nástrojů/procesu, nastavení výroby a drobné provozní opravy
Zodpovědnost za kvalitativní uvolňování výroby
Práce v nepřetržitém provozu, 12hodinové směny (krátký, dlouhý týden)
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání s maturitou, případně vyučení
Minimálně 1 rok praxe na pozici seřizovače (nástupní plat dle praxe)
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
Manuální zručnost
Práce s počítačem
Zkušenosti s obsluhou robotů - výhodou
Oprávnění a praxe v řízení VZV - výhodou
Dodržování pravidel hygieny pro potravinářský průmysl
Nástup:
Možný ihned nebo dle dohody
Mzda:
od 28 000 do 40 000,- Kč
Možnost práce přesčas, přesčasy ihned proplácíme
Benefity:
Pololetní prémie
Stravenky v hodnotě 100,- Kč (v nepřetržitém provozu 2 stravenky za směnu)
1 týden dovolené navíc
Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění od 2 200,- Kč za měsíc
Vstupenky na volnočasové aktivity (ZOO Liberec, BAZÉN Liberec)
Odměny za zlepšovací návrhy
Firemní akce
V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na adresu:

Informace o společnosti Faerch Liberec s.r.o.

Faerch Liberec s.r.o.
Techniků 535
Liberec
46312
IČO: 27302849
aktualizováno před více než 2 roky