Seřizovači cnc strojů - seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů, Slušovice

Výroba a provoz / Seřizovači cnc strojů - seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Společnost Wicke CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Slušovice 626, Slušovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 31 000 - 37 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovači cnc strojů - seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů (Slušovice 626, Slušovice)

Náplň práce:
- seřizování obráběcích soustružnických CNC strojů, dodržování výrobních časů dle technologického postupu,
kontrola rozměrů a tolerance dle přiložené výkresové dokumentace

Požadavky:
odborné vzdělání,
znalost práce s měřidly ve strojírenské výrobě,
znalost čtení strojírenských výkresů

Nabízíme:
-perspektivní a zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
-zajímavé mzdové ohodnocení

Benefity:
-13. a 14.plat
-příspěvek na závodní stravování
-příspěvek na dopravu
-pracovní oděv
-pitný režim
-bonus zdraví
-věrnostní prémie

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Wicke CZ, s.r.o.

Wicke CZ, s.r.o.
Slušovice 626
Slušovice
76315
IČO: 60732873
aktualizováno před 23 dny

Odpověď na pracovní pozici Seřizovači cnc strojů - seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Slušovice 626 626
Slušovice