Seřizovači-údržbáři - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Staré Město

Výroba a provoz / Seřizovači-údržbáři - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost Westlogic s.r.o.

Místo pracoviště Na Zbytkách 41, Staré Město
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovači-údržbáři - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Na Zbytkách 41, Staré Město)

A16 z:20/1/2022 a:21/7/2022
Náplň práce:
- preventivní údržba strojů
- opravy strojů
- údržba ostatních zařízení a vybavení provozu - tiskárny, rámovací stroje, topení, voda, vzduch.
Požadujeme:
- SOU/SŠ ve strojírenském oboru
- praxi alespoň 2 roky v údržbě
- zkušenosti s řídícím systémem Simatic
- manuální zručnost
- smysl pro pořádek a systematickou práci.
Nabízíme:
- zaměstnanecké slevy, 25 dní dovolené, stravenkový paušál.
Životopisy zasílejte emailem.

Informace o společnosti Westlogic s.r.o.

Westlogic s.r.o.
Na Zbytkách 41
Staré Město
73901
IČO: 28637372
aktualizováno před více než rokem