Servisní poradce - přijímací technik - mechanici a opraváři osobních automobilů, Jindřichův Hradec

Výroba a provoz, Služby / Servisní poradce - přijímací technik - mechanici a opraváři osobních automobilů

Společnost AR SERVIS s.r.o.

Místo pracoviště Jarošovská 869, Jindřichův Hradec
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní poradce - přijímací technik - mechanici a opraváři osobních automobilů (Jarošovská 869, Jindřichův Hradec)

KONTAKT E-MAILEM
Popis pozice: příjem vozidel zákazníků servisu, administrativní zpracování servisních zakázek, komunikace se zákazníky.
Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru, zkušenost na obdobné pozici výhodou, znalost práce na PC, časová flexibilita, komunikativnost a profesionální vystupování, zákaznicky orientovaný přístup, ŘP skupiny B - aktivní řidič, pečlivost, zodpovědný přístup, loajalitu, samostatnost, odolnost vůči stresu.
Nabízíme: Karta Multisport, benefity v rámci automotive

Informace o společnosti AR SERVIS s.r.o.

AR SERVIS s.r.o.
Jarošovská 869
Jindřichův Hradec
37701
IČO: 42408393
aktualizováno před asi 2 roky