Servisní technici - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení,

Výroba a provoz / Servisní technici - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Společnost SPEDOS Servis s.r.o.

Místo pracoviště SPEDOS Servis s.r.o. - Zlínský kraj
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technici - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení (SPEDOS Servis s.r.o. - Zlínský kraj)

Nástup možný IHNED

Společnost SPEDOS SERVIS s.r.o. hledá nového kolegu na pozici

SERVISNÍ TECHNIK pro Zlínský kraj

Pracovní náplň:
- opravy sekčních a rolovacích vrat, vratových můstků a automatických dveřních systémů přímo u zákazníka
- Vaši práci bude koordinovat a řídit servisní dispečer
- denně budete mít možnost opravit vratová a dveřní zařízení u našich zákazníků
- k výkonu práce je přidělen služební automobil, mobilní telefon a veškeré technické vybavení
Požadujeme:
- zkušenost s elektro pracemi + platnou elektro vyhlášku
- zkušenost se zámečnickými pracemi
- samostatnost
- svářečský průkaz na elektrodu výhodou
- aktivní řidič sk. B
- bydliště ve výše vymezené oblasti
- denní služební cesty po regionu
Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení 30.000 - 45.000 Kč
- 22 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna
- zvýhodněné volání T-mobile pro rodinné příslušníky
- penzijní připojištění, firemní akce, dárkové poukázky
- stabilita české společnosti s 31letou tradicí (založeno 1991)
- nové kolegy zaučíme a poskytneme odborné zaškolení
Můžete se stát součástí našeho týmu přes 80 servisních techniků

Zaměstnanecké výhody: diety, 22 dní dovolené, 3 dny sick days, penzijní připojištění, dárkové poukázky na Vánoce, odměny při pracovním výročí

Informace o společnosti SPEDOS Servis s.r.o.

SPEDOS Servis s.r.o.

IČO: 5665817
aktualizováno před 11 měsíci