Servisní technici pe - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví, Zlín

Stavebnictví / Servisní technici pe - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Společnost m-tec CZ, s.r.o.

Místo pracoviště třída 3. května 1273, Zlín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technici pe - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (třída 3. května 1273, Zlín)

Kdo jsme:
Česká dceřiná firma německé společnosti se 40 letou tradicí.
Specializujeme se na dodávku zařízení a technologie pro zpracování sypkých směsí pro stavební, petrochemický a plastikářský průmysl v rámci ČR a Evropy.

Pracovní náplň:
- Servisní výjezdy k jednotlivým, již instalovaným technologiím.
- Opravy záruční a pozáruční včetně plánovaných údržbových prací.
- Organizace vlastního servisního zásahu v čase.
- Komunikace s dalšími členy servisního týmu a výrobou.
- Montážní práce a instalační práce na nově dodané technologii.
- Zaškolení pracovníků, předávání technologií, uvádění do provozu.
- Vedení montáží, dohled nad správným postupem montáže, dohled nad BOZP.

Od Vás požadujeme:
- Odborné vyučení bez maturity.
- Znalost práce s PC - vedení montážních deníků, zpracování služebních výkazů.
- Zkušenosti na obdobné pozici výhodou. Ochotu učit se novým věcem.
- Čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz skupiny B, dobrý zdravotní stav.
- Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou nikoliv podmínkou.

Jaké vlastnosti u Vás čekáme:
- Pracovitost, pečlivost a spolehlivost jsou naprosto klíčové vlastnosti pro tuto pozici.
- Vítáme komunikativního člověka s prozákaznickým přístupem a ochotou řešit požadavky servisního oddělení.
- Samostatnost.

Nabízíme:
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Vstřícné jednání a kvalitní firemní kultura
- Příspěvky na stravování
- Firemní jazykové kurzy
- Možnost odborného vzdělávání
- Příspěvek na penzijní připojištění
- K základní měsíční mzdě jsou vypláceny každý měsíc dvě prémiové složky

V případě zájmu kontaktujte e-mailem.

Informace o společnosti m-tec CZ, s.r.o.

m-tec CZ, s.r.o.
třída 3. května 1273
Zlín
76302
IČO: 49618318
aktualizováno před více než 2 roky