Servisní technik / technička (sdílené pracovní místo pro 2 osoby) - montážní dělníci mechanických zařízení, Kvasiny

Výroba a provoz / Servisní technik / technička (sdílené pracovní místo pro 2 osoby) - montážní dělníci mechanických zařízení

Společnost PORT CZ s.r.o.

Místo pracoviště Kvasiny 130, Kvasiny
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik / technička (sdílené pracovní místo pro 2 osoby) - montážní dělníci mechanických zařízení (Kvasiny 130, Kvasiny)

Kontakt e-mailem na adresu
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- znalost češtiny slovem i písmem
- technické vzdělání výhodou.
Náplň práce:
- provádění servisních prohlídek vratové techniky
- jedná se o pracovní místo pro 2 osoby (vhodné pro rodinné příslušníky / partnery).
Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- 13.,14. a 15. plat
- PP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.

Informace o společnosti PORT CZ s.r.o.

PORT CZ s.r.o.
Kvasiny 130
Kvasiny
51702
IČO: 27477347
aktualizováno před 12 měsíci