Skladníci, obsluha manipulačních vozíků,

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Pokrov International a.s.

Místo pracoviště Pokrov International a.s. - KS-Europe s.r.o. (Plzeň, Šťáhlavy)
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 16 200 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Pokrov International a.s. - KS-Europe s.r.o. (Plzeň, Šťáhlavy))

Náplň práce:
Příprava a návoz materiálu ke strojům - kompletace hotové produkce a odvoz výrobků do skladu - nakládka a vykládka zboží
Požadujeme:
schopnost orientovat se v logistických operacích firmy - řidičský průkaz na VZV výhodou (není podmínka) - zodpovědnost, přesnost, smysl pro pořádek - odolnost vůči stresu
Nabízíme: hlavní pracovní poměr v silné a stabilní společnosti

Informace o společnosti Pokrov International a.s.

Pokrov International a.s.

IČO: 7444117
aktualizováno před asi 2 roky