Skladníci/ce, obsluha manipulačních vozíků - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Písek

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladníci/ce, obsluha manipulačních vozíků - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost ERT Automotive Bohemia s.r.o.

Místo pracoviště U Vodárny 1506, Písek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 - 22 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci/ce, obsluha manipulačních vozíků - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (U Vodárny 1506, Písek)

CIZ
Náplň práce:
- příjem materiálu na sklad
- vykládka/nakládka materiálu
- příprava materiálu pro výrobu
- příprava materiálu k expedici
- organizace skladových zásob.
Požadujeme:
- ochotu pracovat ve směnném provozu (nyní 2 směnný provoz, vyjímečně 3 směnným provozem)
- spolehlivost
- samostatnost
- pečlivost
- výhodou je řidičský průkaz na VZV, ale není podmínkou, jsme schopni Vám
průkaz zajistit
- základní znalost práce na PC.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky v celé výši dotované zaměstnavatelem (100 Kč), příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, vysoký přípatek za noční směnu nad rámec zákoníku práce, aj.
Bližší informace Vám rádi sdělíme na osobním pohovoru.
Kontakt: Ing. Karina Maximová, tel.: 739 085 564 (Po - Pá 8.00 - 14.00 hod.)

Informace o společnosti ERT Automotive Bohemia s.r.o.

ERT Automotive Bohemia s.r.o.
U Vodárny 1506
Písek
39701
IČO: 26088703
aktualizováno před 7 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Písek v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Písek v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz