Skladník/ce, obsluha vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Šumperk

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/ce, obsluha vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost MK Fruit s.r.o.

Místo pracoviště Žerotínova 400, Šumperk
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 18 600 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ce, obsluha vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Žerotínova 400, Šumperk)

Náplň:
- Příjem zboží, zpracování průvodní dokumentace, kontrola přijatého zboží.
- Evidence zboží v interním systému, balení + evidence obalového materiálu
- Vychystávání výrobních zakázek na výrobní dílny
- Manipulace se zbožím
- Expedice zboží, kompletní příprava zboží k expedování, nakládka
- Obsluha VZV - nakládka, vykládka, přesun materiálu a zboží

Co požadujeme?
- Praxe ve skladu vítaná
- Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
- Dobré finanční ohodnocení
- Čisté, příjemné a nekuřácké pracovní prostředí
- Zázemí stabilní a rostoucí společnosti
- Profesionální pracovní kolektiv
Nástup ihned. Doba určitá na 1 rok, dále možno na dobu neurčitou. Vhodné i pro OZP. Pracovní doba 3.00 - 11.30, 9-17.30, 1x za 14 dní neděle 5-12.00. Kontakt: e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti MK Fruit s.r.o.

MK Fruit s.r.o.
Žerotínova 400
Šumperk
78701
IČO: 25551213
aktualizováno před 11 měsíci