Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Tábor

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost DEXIS Czech Republic s.r.o.

Místo pracoviště Chýnovská 2994, Tábor
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Chýnovská 2994, Tábor)

Náplň práce: příjem, výdej, zařazování zboží, evidence zboží na PC, vstupní a výstupní kontrola zboží.
Požadujeme:
- základní znalost PC
- chuť se vzdělávat, možnost karierního postupu
- dobré pracovní nasazení
- slušné vystupování.
Nabízíme: firemní benefity.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti DEXIS Czech Republic s.r.o.

DEXIS Czech Republic s.r.o.
Chýnovská 2994
Tábor
39002
IČO: 26027691
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Tábor v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz