Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Veselí nad Lužnicí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost TIBA BETON CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí)

Náplň práce:
- manipulace se zbožím
- naskladňování a vyskladňování materiálu
- pravidelné inventury
- péče o svěřené manipulační prostředky
- dodržování pořádku na pracovišti.
Požadujeme:
- pracovitost, pečlivost, manipulační zručnost
- manipulace s VZV - platný průkaz
- čistý trestní rejstřík.
Nabízíme: zaškolení na mateřském závodě ve Chvaleticích, nástupní plat Kč 21.000, po zapracování možné navýšení.
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail:

Informace o společnosti TIBA BETON CZ, s.r.o.

TIBA BETON CZ, s.r.o.
Čtvrť J. Hybeše 549
Veselí nad Lužnicí
39181
IČO: 8379793
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Tábor v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Tábor v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz