Skladník expedice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Kosmonosy

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník expedice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Filipa PLUS, s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 1260, Kosmonosy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 200 - 32 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník expedice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Průmyslová 1260, Kosmonosy)

Místo výkonu práce:
Průmyslová č.p. 1260
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt:.
Telefon: 607 191 784, volat 8:00 - 15:30

Požadavky :
-zkušenosti na stejné pozici ve výrobní nebo logistické společnosti
-zkušenost s Excel, Word, SAP výhodou
-schopnost učit se novým věcem, odolnost vůči stresu
-organizační a komunikační schopnosti
-schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost

Náplň práce:
-kontrola nakládky
-předání kompletních podkladů pro fakturaci
-směnové reporty v Excel
-zadávání dat do PC

Nabízíme:
-dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
-přátelský kolektiv, kde se nebudeš bát na cokoliv zeptat
-prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
-motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny, systém cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění a mnohem více, pokud u nás zůstaneš déle
-práce ve vícesměnném provozu v Kosmonosech

Smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení
5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, stravenkový paušál

Informace o společnosti Filipa PLUS, s.r.o.

Filipa PLUS, s.r.o.
Průmyslová 1260
Kosmonosy
29306
IČO: 6477283
aktualizováno před 10 měsíci