Skladník/ice-řidič/ka vzv (týn nad vltavou) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Týn nad Vltavou

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/ice-řidič/ka vzv (týn nad vltavou) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost RICHMONT - CZ a.s.

Místo pracoviště Kolodějská 507, Týn nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 120 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ice-řidič/ka vzv (týn nad vltavou) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Kolodějská 507, Týn nad Vltavou)

Náplň práce: zodpovědnost za naskladňování a vyskladňování materiálu a jeho efektivní uspořádání ve skladu; obsluha VZV a zdvihacího zařízení; vykládání a nakládání kamionů.
Požadujeme: praxe na obdobné pozici velkou výhodou; zkušenost s obsluhou jeřábu a VZV; aktivní přístup k práci, smysl pro pořádek; fyzickou zdatnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv, moderní vybavení, zaměstnání pouze na ranní směnu.
Mzda: od 120 Kč/hod.- dle zkušeností uchazeče.
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail:

Informace o společnosti RICHMONT - CZ a.s.

RICHMONT - CZ a.s.
Kolodějská 507
Týn nad Vltavou
37501
IČO: 26045010
www.richmont.cz
aktualizováno před 11 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese České Budějovice v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz