Skladník/nákupčí - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Česká Lípa

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/nákupčí - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost SEPO solar plus, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště 28. října 2850, Česká Lípa
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/nákupčí - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (28. října 2850, Česká Lípa)

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického nebo technického zaměření
- dobrou znalost práce na PC (pokročilá znalost Excelu)
- AJ (výhoda nikoliv podmínka)
- schopnost orientace ve výkresové dokumentaci (výhoda nikoliv podmínka)
- schopnost řešit problémy, pracovat systematicky a pod tlakem
- analytické, plánovací a organizační dovednosti
- odpovědnost, pečlivost a spolehlivost
- praxi na obdobné pozici vítána
Náplň práce:
- koordinaci a řízení každodenních logistických operací
- spolupráce na organizaci a řízení týmu pracovníků
- kontrola průběhu dodávky (prověřování opožděných objednávek, řešení neshodných dodávek, reklamace)
- komunikace s dodavateli
- analýza a vyhodnocení dat z oblasti skladování
- provádění poptávkových a výběrových řízení
- spolupráce na přípravě a uzavírání smluv
Nabízíme:
- práci v rostoucí firmě, kvalitní mzdové ohodnocení, možnost kariérního růstu, zaškolení a absolvování vzdělávacích kurzů, pružnou pracovní dobu/ možnost částečně pracovat na Home Office
První kontakt emailem (zaslat životopis) nebo telefonicky od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 16:00 hod.

Informace o společnosti SEPO solar plus, s.r.o.

SEPO solar plus, s.r.o.
28. října 2850
Česká Lípa

IČO: 10960384
aktualizováno před více než rokem