Skladník - řidič - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Hranice

Doprava / Skladník - řidič - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost Pracanti s.r.o.

Místo pracoviště Potštátská 613, Hranice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - řidič - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Potštátská 613, Hranice)

Náplň práce:
Manipulace se zbožím a materiálem, práce se čtečkou čárových kódů; Kontrola naskladnění a vyskladnění, příprava k expedici; Skladová administrativa a evidence; Rozvoz zboží k zákazníkům

Požadujeme:
Platný průkaz k obsluze VZV a praxi; znalost práce s PC; řidičský průkaz sk. B; samostatnost, spolehlivost; trestní rejstřík bez záznamu; výhodu - platné vazačské a jeřábnické zkoušky; řidičské oprávnění C, popř. C+E

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky (09,00 - 17,00hod.) na čísle 733 531 150 - pan Roman Polášek

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pracanti s.r.o.

Pracanti s.r.o.
Potštátská 613
Hranice
75301
IČO: 4724372
aktualizováno před asi rokem