Skladník/skladnice, manipulant/ka - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Moravany

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/skladnice, manipulant/ka - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost JP-KONTAKT, s.r.o.

Místo pracoviště 9. května 399, Moravany
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice, manipulant/ka - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (9. května 399, Moravany)

Náplň práce: Příjem zboží a materiálů od dodavatelů, vychystávání a navážení materiálů do výroby, manipulace s materiálem a hotovými výrobky, předávání výrobních zakázek na expedici, organizace skladového uspořádání, úklid skladových prostor a udržování pořádku, organizace svozu odpadů, komunikace s oddělením výroby, spolupráce na inventurách.
Požadujeme: Odborné vyučení bez maturity, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ochotu učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost.
Nabízíme: dovolenou podle sebe, nadstandardní výplatu, prostor pro vzdělávání a rozvoj, zaměstnanecké slevy
První kontakt e-mailem.

Informace o společnosti JP-KONTAKT, s.r.o.

JP-KONTAKT, s.r.o.
9. května 399
Moravany
53372
IČO: 25922378
aktualizováno před asi 2 roky