Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Vamberk

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost pewag s.r.o.

Místo pracoviště Smetanovo nábřeží 934, Vamberk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Smetanovo nábřeží 934, Vamberk)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail
Požadujeme:
- SOU/SŠ
- oprávnění na obsluhu VZV
- znalost práce na PC
- fyzická zdatnost - fyzická práce ve skladu
- praxe ve skladu výhodou
- manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost
- pečlivost, odolnost vůči stresu.
Náplň práce:
- příprava zakázek dle požadavku zákazníka
- skladová evidence, nakládka zboží
- práce ve 3-směnném provozu.
Nabízíme:
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- zaškolení a trvalé vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days
- příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti
- stravenky, flexipassy
- odměna 2.500,- Kč za 100% přítomnost na pracovišti po dobu 3 po době jdoucích měsíců.

Informace o společnosti pewag s.r.o.

pewag s.r.o.
Smetanovo nábřeží 934
Vamberk
51754
IČO: 27482821
aktualizováno před asi 2 roky