Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, České Budějovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost DOPPLER CZ spol. s r.o.

Místo pracoviště U Smaltovny 115, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (U Smaltovny 115, České Budějovice)

Firma Doppler CZ spol. s r.o. Trhové Sviny, výrobce a prodejce deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů na zahradní nábytek hledá pro rozšíření svého týmu vhodného kandidáta na pozici skladník.
Náplň práce: práce s manipulační technikou- VZV, zásobování výrobních linek, příprava a balení výrobků pro vývoz, nakládak a vykládka materiálu a výrobků, spolupráce při inventarizaci skladu.
Požadujeme: pozitivní přístup a férové jednání, spolehlivost.
Výhodou: ovědčení pro VZV, zkušenosti na obdobné pozici.
Nabízíme: zázemí silné zahraniční společnosti, základní plat + prémiová složka, stravenky, 5 týdnů dovolené, 2 dny Sickday, 13. a 14. plat, možnost využití firemní dopravy z Trhových Svinů do Českých Budějovic, zaměstnanecká sleva na produkty.
Místo pracoviště: U Smaltovny 115/2 České Budědjovice nebo Trocnovská 70, Trhové Sviny.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail: nebo nás kontkatujte na telefonu 386 301 611.

Informace o společnosti DOPPLER CZ spol. s r.o.

DOPPLER CZ spol. s r.o.
U Smaltovny 115
České Budějovice
37001
IČO: 16190963
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese České Budějovice v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz