Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Valašské Meziříčí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost TĚSMAT CZ s.r.o.

Místo pracoviště Zašovská 71, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 30 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Zašovská 71, Valašské Meziříčí)

SKLADNÍCI
HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- samostatný příjem zboží, skladování a výdej zboží, včetně vstupní a výstupní kontroly
- práce se čtečkami čárových kódů v řízeném skladu (navigace pohybu po skladě)
- ruční manipulace se zbožím
- řízení VZV (aku) v prostorách skladu, obsluha manipulačních vozíků
- příprava expedice zásilek podle dodávkových rozpisů a odpovědnost za jejich úplnost,
pomoc při nakládce
HLAVNÍ POŽADAVKY:
- dobrý zdravotní stav, práce je svým charakterem vhodnější pro muže, bezúhonnost a pečlivost
- průkaz VZV výhodou (nové zaškolení na VZV na náklady firmy)
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
- v případě neudělení souhlasu uchazeče se zpracováním osobních údajů nebude uchazeč zařazen do výběrového řízení
- více informací na www.tesmat.cz/GDPR (společně se životopisem prosím zašlete i podepsanou kopii formuláře anebo alespoň zkopírujte text souhlasu do Vámi zaslaného e-mailu)
NABÍZÍME:
- plně proplacené přesčasy, 5 týdnů dovolené, roční odměny, příspěvek na stravování, káva zdarma
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na
ov. 16.2.

Informace o společnosti TĚSMAT CZ s.r.o.

TĚSMAT CZ s.r.o.
Zašovská 71
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26853655
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Vsetín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz