Skladník ve skladu stavebního materiálu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, České Budějovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník ve skladu stavebního materiálu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost PRODOMOS s.r.o.

Místo pracoviště České Budějovice
Minimální vzdělání Nižší střední
Výše ohodnocení 28 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník ve skladu stavebního materiálu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (České Budějovice)

Hledáme zaměstnance do naší rostoucí pobočky stavebního materiálu v Homolích u Č. Budějovic.
Požadujeme: praxe na VZV podmínkou, pracovní nasazení, flexibilitu v sezóně, samostatnost, znalost stavebních materiálů výhodou.
Náplň práce: balení e-shopových objednávek stavebních a zahradních materiálů, výdej zboží, vykládání kamionů se zbožím, úklid prostor
Nabízíme: nadstandartní platové podmínky, prémie, zaučení, nástup možný IHNED, stravenkový paušál 75 Kč/den
Kontakt e-mailem.

Informace o společnosti PRODOMOS s.r.o.

PRODOMOS s.r.o.

České Budějovice

IČO: 28104854
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese České Budějovice v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz